«Фідонісі» готується до зустрічі з хвилею.   Завершується ремонт водолазного бота

лютий 07

Судноремонтний підрозділ ДП «Одеський порт» комплекс «ПСМ-650» вийшов на завершальну стадію у ремонті боту «Фідонісі» водолазної служби ОФ ДП «АМПУ».

Як повідомив начальник «ПСМ-650» Валерій Конюховський на судні залишилось остаточно  змонтувати складові гвинто-рульової групи і завершити фарбування корпусу.

За час ремонту спеціалісти майстерні виконали повний перелік докових операцій у тому числі ремонт донно-забортної арматури, зварювальні роботи з заміни частини корпусних конструкцій. Крім цього, було встановлено носовий вертикальний кранець, для безпечного обстеження судном гідротехнічних споруд. Був встановлений і новий пристрій для підводного випуску відпрацьованих газів, без чого не допустима експлуатація судна в Нафтовій гавані, а, як відомо, функції водолазної служби поширюються на всю акваторію порту.

За словами В.Конюховського, був виконаний також ремонт деяких систем силової установки і проведена заміна гумових ущільнень дверних закриттів, оскільки стара гума вже не відповідала вимогам.

Як тільки дозволить погода, на корпус  буде нанесено останній шар захисної фарби, і судно за допомогою стотонного плавкрана «ПК-48», буде знято з стапелів майданчика 28 причалу і спущене на воду. Це планується на наступний тиждень.

Прес-служба ДП «Одеський порт».