ДП «Одеський порт» підключився до проекту Prozorro Market.

березень 13

ДП «Одеський порт» підключився до державного онлайн-магазину — Prozorro Market, про це повідомила прес-служба підприємства. Prozorro Market почав працювати в пілотному режимі наприкінці лютого цього року.

Як відзначив керівник підприємства Олексій Мясковський: «Система дозволяє купувати товари на суму до 1 млн грн. При закупівлі товарів на суму до 1 млн грн. підприємство має вибір – проводити допорогову закупівлю або укласти договір та опублікувати звіт. Використання системи Prozorro Market дозволяє зробити закупівлі товарів зі значною економією часу та вартості. Наші фахівці вже здійснили закупівлю, та переконалися в ефективності нової платформи».

Довідка:

Електронний каталог ProZorro Market – це інструмент для здійснення невеликих державних закупівель. Електронний каталог працює за принципом онлайн-магазину. Постачальники розміщують свої товари, а державні замовники вибирають з наявних та купують. Онлайн-магазин працює з бізнесом напряму, а отже і ціни тут будуть нижчими, навіть при тому, що в них вже включена вартість доставки. А наявність конкуренції посприяє тому, що замовникам пропонуватимуть все кращі ціни та умови.

Прес-служба ДП «Одеський порт»