«Бугаз» підтверджує клас, «Ударник» проходить плановий ремонт

березень 23

Після докового ремонту, виконаного відокремленим структурним підрозділом ДП «Одеський порт» ВСП «Судноверф «Україна», буксир портового флоту «Бугаз» пред’явлений експертам Регістру морського судноплавства України (РМСУ). Про це повідомив начальник Судноверфі Михайло Фещенко.

Судно знаходиться біля заводського причалу № 14, де на ньому проводяться необхідні для підтвердження класу Регістра процедури.
«Бугаз» спущено на воду 11 березня з плавучого доку №2. Слідом за ним, як кажуть судноремонтники «одною водою», в док був піднятий інший буксир портового флоту підприємства - «Ударник». За словами начальника судноверфі, на буксирі за цей час проведена очистка корпусу, демонтовані механізми гвинто-рульової групи та донно-забортна арматура, проведена дефектація підводної частини корпусу. Стан судна оцінений представниками РМСУ.

Виконуються подальші ремонтні роботи.Одночасно біля понтону четвертого доку проводиться ремонт надводної частини корпусу пасажирського теплохода «Сплит». Також спеціалісти заводу залучаються до робіт з добудови корабля ВМСУ проекту 58502. Там судноремонтники виконують трубопровідні, корпусні та малярні роботи.Отже виробниче завантаження у судноремонтного підрозділу ДП «Одеський порт» є. Однак потенційні можливості заводу дозволяють робити більше. До того ж, ремонт суден портового флоту не приносить верфі прибутку, оскільки це внутрішня послуга в рамках одного підприємства. А тому керівництво заводу, за підтримки керівництва ДП «Одеський порт» проводить заходи з метою залучення сторонніх замовників, розказав Михайло Фещенко.


Прес-служба ДП " Одеській порт"