Буксир «Бугаз». Ремонт на клас Регістру

лютий 07

У доку №2 відокремленого структурного підрозділу ДП «Одеський порт» «Судноверф «Україна» ремонтується морський буксир портового флоту підприємства «Бугаз».

Як повідомив начальник служби експлуатації флоту Дмитро Павлов, ремонт «Бугаза» - кваліфікаційний на клас Регістру морського судноплавства. Він передбачає повний комплекс доковий операцій з очисткою та фарбуванням підводної частини корпусу, заміну не придатних до подальшої експлуатації корпусних конструкцій, а також ревізію всіх суднових механізмів, починаючи з складових гвинто-рульової групи і завершуючи головними двигунами.


Програма ремонту попередньо розрахована до середини березня, але, якщо виникне необхідність більш серйозного ремонту якихось механізмів, то цей термін, за словами Д.Павлова, може бути переглянутий в сторону збільшення. 

Всі роботи на судні виконують спеціалісти двох судноремонтних підрозділів ДП «Одеський порт» - судноверфі і плавмайстерні «ПСМ-650». Оскільки такі виробничі взаємини не передбачають прибутків, ремонт обійдеться підприємству дешевше, ніж отримання тих самих послуг у сторонній організації.

Довідка:

М/б «Бугаз» (проект 498) побудовано у 1982 р. з того часу у складі портового флоту Одеського порту. Довжина - 29,3 м, ширина - 8,3 м, потужність 1200 к.с.  

Прес-служба ДП «Одеський порт».