Докується п’ятий буксир портофлоту

грудень 04

Минулого тижня відокремлений структурній підрозділ ДП «Одеський порт» «Судноверф «Україна» завершив докову частину ремонту буксира «Кентавр», що належить портовому флоту підприємства. Його місце на стапель-палубі доку №2 зайняв інший буксир портофлоту «Стивідор».

За інформацією начальника заводу Михайла Фещенка, на «Стивідорі» вже завершена очистка корпусу и проводиться ультразвукове дослідження з метою визначити придатність його конструкцій до подальшої експлуатації та за необхідністю - обсяги ремонту. Крім цього на судні передбачений ремонт донно-забортної арматури, регламент пристроїв гвинто-рульової групи і звичайно ж нанесення кількох шарів захисного покриття корпусу.

З початку року ремонт на судноверфі пройшли буксири портофлоту держпідприємства «Бугаз», «Ударник», «Сфінкс» та «Кентавр». «Стивідор» це вже 5 судно, що ремонтується  тут, відповідно з програмою оновлення флоту ДП «ОМТП».

Крім «Стивідора» на судноверфі проходить ремонт, але без докування, буксир «Дюбай» однієї з приватних буксирних компаній.

Прес-служба ДП «Одеський порт».