Важлива зустріч та підписання Меморандуму між ДП «Одеський порт» та Адміністрацією Одеського морського порту.

серпень 04

Сьогодні, 4 серпня 2021, Меморандум про співпрацю підписали Мясковський Олексій Михайлович керівник ДП «Одеський порт», Лапай Максим Васильович начальник Адміністрації Одеського морського порту, глави професійних спілок Одеського порту Вельчев Володимир Ананійович та Зайков Володимир Нікіфорович.

Метою цього Меморандуму є співпраця сторін, направлена на підвищення соціально-побутового рівня життя працівників підприємств, підтримку стабільності та злагоди у трудових колективах, а також зростання фінансово-економічного становища за рахунок збереження та зміцнення позицій в умовах конкуренції підприємств в  морській галузі та шляхом захисту державних інтересів, що сприятимуть досягненню мети цього Меморандуму.


Під час зустрічі Зайков Володимир Нікофорович прокоментував наміри про партнерство: «Створена нова профспілкова організація в Одеському порту, яка має власний колективний договір, соціальні гарантії для кожного працівника підприємства і ті важливі напрямки, які є в Одеському порту, вони виконують. На сьогодні дуже складно працювати державним підприємствам, тим паче самотужки. Тому, за старою традицією, для того, щоб покращити діяльність обох підприємств, соціальну захищеність наших працівників, ми прийняли рішення про спільне партнерство. Меморандум, який сьогодні підписується, дасть можливість в подальшому розвивати наші підприємства та зберегти наш колектив».


В ході зустрічі начальник Одеської філії АМПУ Лапай Максим Васильович проявив своє бачення стосовно того, що обрано правильний вектор, завдяки якому буде створено конструктивний діалог, взаємодопомога не тільки між профспілковими організаціями, але й між колективами. Він зазначив, що кожного співробітника порту поєднує багатолітня історія, адже кожен портовик до реформування був працівником одного великого підприємства.


До промови долучився голова первинної професійної спілки Одеського порту Вельчев Володимир Ананійович, який зазначив, що солідарний з думкою про те, що необхідно підтримувати партнерські відносини між собою, незалежно від того, що у 2013 році у зв’язку з реформою підприємство було розділено у дві окремі організації. Окремо звернув увагу на те, що завдяки підписанню Меморандуму, підприємства будуть проявляти наміри щодо співпраці  та підтримувати добрі, партнерські відносини між собою.


Мясковський Олексій Михайлович підтримав дане рішення та підсумував підписання Меморандуму наступним: «Безумовно, меморандум, який ми сьогодні підписуємо, дозволяє виступати нам, двом підприємствам, єдиним фронтом у вирішенні великого спектра поставлених цілей і задач. Висловлювати єдину позицію стосовно проблематики роботи морської галузі та координування дій по зближенню наших трудових колективів у соціальній політиці, яку ми постійно намагаємось покращувати. У будь-якому випадку спільний шлях і однакове бачення багатьох процесів, буде позитивно впливати на колектив обох підприємств, і це покаже, що Одеський порт – єдиний організм, в якому частини, хоча і  функціонують по-різному, але мета й задачі все ж таки єдині.


Своїми промовами представники обох підприємств виразили позитивне ставлення про відновлення партнерських відносин та показали готовність до підписання та виконання всіх умов, зазначених у Меморандумі.


Прес-служба ДП «Одеський порт»