ДП «Одеський порт» 36 млн ​​грн. прибутку за підсумками 6-ти місяців

липень 14

За оперативними даними служби економіки і розвитку за перше півріччя ДП «Одеський порт» вийшов на рівень прибутку у 36 млн ​​грн. (з урахуванням курсової різниці)

Як прокоментував керівник підприємства Олексій Мясковський: «Нашій команді вдалося за шість місяців не тільки зупинити негативну динаміку роботи підприємства, яке воно демонструвало за останні роки, але і вивести підприємство у прибуток. Зараз ДП “Одеський порт” працює з “плюсом” і виконує показники затвердженого фінансового плану. За перше півріччя  портофлот вийшов на стабільний позитивний рівень роботи. Прибуток підрозділу склав близько 7 млн грн., при тому, що за аналогічний період 2019 р. підрозділ приніс підприємству збиток у розмірі 27,7 млн грн.”

Також утримають позитивну динаміку роботи служба механізації, інженерна служба, автобаза, учбовий центр, ПСМ-650.  Судноверф “Україна” за звітний період знизила плановий збиток у 2,7 разів. Керівництво ДП “Одеський порт” сподівається докінця року вийти на беззбиткову діяльність цього підрозділу.


Прес-служба ДП “Одеський порт”