ДП «Одеський порт» економічна ситуація

липень 30

За попередніми оперативними даними по підсумкам роботи ДП «Одеський порт», у липні 2021 року буде отримано позитивний фінансовий результат від господарської діяльності на рівні 1,3 млн гривень, на відміну від попередніх збиткових періодів і зокрема червня місяця, в якому був зафіксований збиток у розмірі 9,4 млн гривень.

Необхідно відзначити, що вперше за останні шість місяців Портофлот Одеського порту отримає прибуток від своєї діяльності на рівні 4 млн гривень, що є найбільшим позитивним показником з липня минулого року. Такі показники є безумовним успіхом зважаючи на те, що загалом липень був місяцем з найменшою кількістю суднозаходів з початку цього року.


Це стало можливим завдяки запровадженню зваженої тарифної політики, залученню нових клієнтів та відстоюванню інтересів підприємства у конструктивній взаємодії з компаніями-замовниками послуг.


Окремо зауважимо, що підрозділи «ПСМ-650» та навчальний центр показали позитивний фінансовий результат за липень місяць. Підрозділ судноремонту  ВСП Судноверф «Україна» досяг точки беззбитковості, що свідчить про позитивну тенденцію.


Крім того, керівництвом Одеського порту вживаються дієві заходи щодо скорочення витрат підприємства (зокрема заробітні плати вищого керівного складу були зменшені вдвічі), оптимізації кадрової політики та оновлення техніки, плавзасобів і обладнання у відповідності із сучасними вимогами ринку.


Прес-служба ДП «Одеський порт»