ДП “Одеський порт” провів семінар, що до нововведень у Е-декларуванні

березень 13

З 01.01.2020 р. почався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік суб'єктами декларування, відповідно да Закону України “Про запобігання корупції”.

Оскільки, при заповненні декларацій важливо враховувати зміни, пов'язані із застосуванням оновленого антикорупційного законодавства, керівництвом було прийняте рішення щодо проведення навчання у формі лекції та семінару, участь у якому взяли керівники всіх рівнів та інші посадові особи підприємства.

Звертаючись до присутніх, в.о. директора ДП “Одеський порт” Олексій Мясковський підкреслив: ”Я прошу всіх присутніх поставитися з максимальною відповідальністю до заповнення е-декларацій. Зважаючи на те, що з кожним звітним періодом форми відображення даних стають більш детальнішими, прошу приділяти особу увагу до всіх нововведень, ретельно і поважно ставитись до заповнення власної декларації, щоб уникнути можливих помилок”.

Семінар організовано уповноваженою  особою з питань антикорупційної діяльності С. Жердецьким, який ознайомив працівників із роз'ясненнями та методичними рекомендаціями щодо вимог фінансового контролю, встановленим Законом України “Про запобігання корупції”. 

Під час  заходу вивчалися питання щодо нововведень, які стосуються зазначення відомостей у щорічній електронній декларації за 2019 рік, що подається до «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» та порядку її подання. За допомогою відповідних технічних засобів, було надано консультацію щодо порядку заповнення декларацій.

Прес-служба ДП “Одеський порт”