ДП “Одеський порт” відвідав представник Генерального консульства Республіки Болгарія

жовтень 15

Днями керівником ДП «Одеський порт» Олексієм Мясковським була проведена робоча зустріч з керівником Служби з торговельно-економічних питань Генерального консульства Республіки Болгарія в м. Одеса Ніколаєм Дімітровим.

Під час проведення зустрічі Олексій Мясковський ознайомив гостя з напрямами діяльності підприємства, з його фінансово-економічним станом та колом питань, які впливають на виробничі процеси і розвиток, також повідомив про заплановані заходи перспективного розвитку ДП «Одеський порт».

В свою чергу пан Дімітров поінформував про поточний стан торговельно-економічних відносин між Україною та Республікою Болгарія, обсяг та напрями розміщення болгарських інвестицій в економіку України, також про стан та перспективи розвитку туризму між нашими країнами в умовах карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Сторонами зустрічі був відмічений позитивний досвід вкладення  інвестицій болгарською компанією «Пріста Ойл» в розвиток діяльності нашого підприємства.

Пану Дімітрову передані презентаційні матеріали про стан та розвиток ДП «Одеський порт». Також сторонами робочої зустрічі були обговорені та заплановані заходи обміну інформацією та подальшого співробітництва.

В організації і проведенні вказаної зустрічі прийняли участь працівники Дирекції ВЕЗ «Порто-франко».

       

Довідково. За даними Державної служби статистики України, станом на 1 жовтня 2019 року обсяг прямих болгарських інвестицій, залучених в українську економіку, збільшився на 11,4% (чи на 4,9 млн.дол.США) і склав 47,8 млн. дол.CША.

Болгарські інвестиції спрямовані переважно у компанії, що займаються оптовою та роздрібною торгівлею (38%), фінансову та страхову діяльність (24), промисловість (14), транспортно-логістичну та телекомунікаційну діяльність (10), а також в операції у сфері нерухомості (8). Дані про українські інвестиції в болгарську економіку є конфіденційною інформацією. За даними експертів, українські інвестиції в РБ спрямовані в металургійний сектор, туристичний бізнес, будівництво та торгівлю нерухомістю, торгівлю і ремонт.