Економія витрат на енергоспоживання за перший квартал 2020 р.  склала більше 1,6 млн. грн.

травень 14

За даними Інженерної служби ДП «Одеський порт», економія витрат на енергоспоживання за перший квартал 2020 р. по відношенню до аналогічного періоду 2019 р. склала більше 1,6 млн. грн.

Згідно з затвердженим Міністерством інфраструктури України Стратегічним планом розвитку ДП «Одеський порт» на 2019-2023 р. та Інвестиційним планом ДП «Одеський порт» на 2019-2021 р., було передбачено виконання протягом 2019 р. робіт з технічного переоснащення (модернізації) внутрішніх систем енергозабезпечення та термомодернізації будівель підприємства, робіт з модернізації електрообладнання об'єктів, модернізації теплових пунктів та насосних станцій.

Як зазначив керівник підприємства Олексій Мясковський: «Виконання зазначених робіт є одним з найважливіших напрямків діяльності Інженерної служби ДП «Одеський порт» та усього підприємства в цілому, оскільки у результаті вони спрямовані на отримання значної економії витрат за споживання енергоресурсів».

З метою своєчасної та якісної реалізації  планів розвитку, фахівці ДП «Одеський порт» ще на початку 2019 р. здійснили усі необхідні процедури закупівель з використанням електронного майданчику «Prozorro» та уклали низку відповідних договорів. При цьому, у результаті кваліфікованого проведення аукціонів вдалось досягнути економії по відношенню до очікуваної вартості на суму близько 300 тис. грн.

За словами О.Мясковського, у зв’язку з тим, що фінансовий план ДП «Одеський порт» на 2019 р. не було затверджено, тому виникла затримка у старті реалізації зазначених проектів більш ніж на рік. 30.04.2020 р. фінплан на поточний рік було затверджено і вже на початку травня фахівці підприємства відновили роботу з контрагентами по укладених раніше договорах, забезпечили старт реалізації проектів на практиці. 

Виконання вищезазначених заходів з реалізаціїкапітальних інвестицій за напрямком модернізації  об’єктів та енергетичних мереж і обладнання обов'язково призведе до ще більшого і значного ефекту в поточному році, підкреслив керівник ДП «Одеський порт».


Прес-служба ДП “Одеський порт”