Фонд держмайна планує здати в оренду приміщення Одеського морпорту

січень 24

Регіональне відділення ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях запрошує потенційних орендарів на конкурс.

Про це повідомила прес-служба Фонду держмайна України в Одеській області.

У повідомленні відомства сказано:

Проводимо конкурс на право укладення договору оренди нерухомого майна в Одеському морському торговельному порті.

Частина складської площі на Хлібній гавані (29 причал) площею 40 м2 для здійснення технічного обслуговування майна та обладнання елеватора (силоси та ін.). Адреса об'єкта: Одеса, Митна площа, 1/6.

Частина відкритого складу причалу №43 площею 475 м² для здійснення технічного обслуговування майна та обладнання елеватора (силоси, транспортна галерея з опорами та ін.). Адреса об'єкта: Одеса, Митна площа, 1/6.

Частина відкритого складу причалу № 43 площею 50 м² для розміщення контейнеру/-ів для зберігання зразків зернових та олійних культур та обслуговування транспортної галереї з опорами. Адреса об'єкта: Одеса, Митна площа, 1/6

Частина площі з покриттям в тилу причалу № 43 площею 170 м² для здійснення технічного обслуговування майна та обладнання елеватора (обслуговування тепловозу). Адреса об'єкта: Одеса, вул. М. Гефта, 3/2.

Частина площі з покриттям в тилу причалу № 42 площею 272 м² для розміщення пробовідбірника для залізничних вагонів та додаткового контейнера для зберігання зразків зернових та олійних культур. Адреса об'єкта: Одеса, вул. Приморська (вул. М. Гефта, 3).

Розмір орендної плати визначатиметься під час аукціону шляхом надання пропозицій учасниками. Крок підвищення – 10% від початкової орендної плати.

Конкурс буде проведено 31 січня о 12.00 в Регіональному відділенні ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях (Одеса, вул. Велика Арнаутська, 15, 5-й поверх, кімн. № 503).

Ознайомитись з об’єктом оренди можна в робочі дні за місцем його розташування.

Додаткову інформацію можна отримати у Регіональному відділенні ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях за тел. 731-40-59, 731-50-38.

За матеріалами ІА "Контекст-Причерноморья"