ФЛАГМАН БУКСИРНОГО ФЛОТУ ПРОХОДИТЬ ХОДОВІ ВИПРОБУВАННЯ

вересень 09

Після ремонту головного двигуна пожежний аварійно-рятувальний буксир «Граніт» вийшов на ходові випробування.

Як повідомив начальник судноремонтного комплексу ДП «Одеський порт» «ПСМ-650» Валерій Конюховський, флагман буксирного флоту підприємства вже двічі виходив на випробування за межі акваторії порту, де є можливість перевірити роботу силової установки під навантаженням. Під час цих виходів досягнуто навантаження 30-40% від максимального. Зауважень до роботи двигунів і інших механізму не має. Залишилось випробувати буксир на граничних зусиллях в ходу, після чого судно буде передано замовнику, тобто портовому флоту підприємства, в експлуатацію.

-У випробуваннях на ряду з екіпажом беруть спеціалісти ПСМ в.о. майстра Олександр Рубанов та слюсар-судноремонтник Ігор Панна, - додав В.Конюховський. – Це досвідчені фахівці, здатні за незначними признаками діагнозувати недоліки в роботі техніки, щоб потім їх усунути. Але потреби в їх втручанні не було, оскільки ремонт виконано якісно.

За словами начальника «ПСМ-650» зараз майстерня готується до ремонту інших суден. На черзі два катери сторонніх замовників.

Прес-служба ДП «Одеський порт»