Керівництво та профком ДП “Одеський порт” проводять зустрічі з підрозділами підприємства

липень 06

Другий тиждень поспіль тривають зустрічі керівництва підприємства з підрозділами ДП “Одеський порт”. Як прокоментував керівник О. Мясковський: “Такі зустрічі – це можливість розповісти робітникам про поточний стан підприємства, плани і перспективи щодо подальшого розвитку. Також це ефективний шлях отримати зворотній зв’язок від колективу. Почути що турбує, можливо щось підкорегувати, щось змінити, на чомусь настояти.”

На початку зустрічей О. Мясковський доповів про роботу, яку виконала нова команда за 6 місяців. 

За чуть більш ніж півроку, як я та нова команда очолюємо підприємство, вдалося досягти головного – переломити негативну тенденцію останніх трьох років, та вивести підприємство зі збитків. По оперативним даним, за півроку підприємство має прибуток, що дозволяє нам сподіватись на сталий подальший розвиток. Нам вдалося збільшити процент робіт портового  флоту в акваторії Одеського порту з 8% у 2019 р. до 26% у 2020 р. В умовах глобальної економічної кризи ми, як і обіцяли, збільшили заробітну плату на 20% (перше збільшення відбулось в січні, друге – в липні). Ми не скоротили жодного працівника, при цьому ФОТ зменшили більш ніж на 60 млн грн, за рахунок зниження окладів керівництву підприємства. Головна наша мета – подальше підвищення окладів робочим спеціальностям. І при першої можливості ми будемо це робити. На жаль, на теперішній час, не вдалось провести законодавчі зміни в сфері буксирних послуг, але ми не опускаємо руки і продовжуємо рухатись в цьому напрямку.

Головні питання, які звучали від працівників – збільшення з/п, концесійні проекти, перспективи щодо збільшення кількості робіт, інвестиційні проекти та інше.

На всі соціальні питання, як то – медичне страхування, літній відпочинок дітей та інші відповів зам. голови профкому порту М. Николаїв. 

На минулому тижні були проведені зустрічі з колективами ПСМ-650, ВСП “Судноверфь “Україна”, та службою механізації . На поточний заплановані зустрічі з колективами портового флоту, управління порту, інженерної служби, автобази.


Прес-служба ДП “Одеський порт”