Керівника ДП «Одеський порт» обрано членом правління обласної організації роботодавців

лютий 12

Нещодавно відбулась конференція Організації роботодавців «Одеська обласна організація транспортників» (ОРОООТ), асоційованим членом якої є колектив ДП «Одеський порт». Представники організацій, що входять у це громадське об’єднання, розглянули ряд нагальних питань стосовно основних напрямків діяльності у 2020-2022 роках, та звіт голови правління організації Іллі Тищенка. Конференція також оновила свої керівні органи. Членом правління обрано в.о. директора ДП «Одеський порт» Олексія Мясковського.

Участь в Організації роботодавців «Одеська обласна організація транспортників», що створена для захисту прав роботодавців, для нашого підприємства корисна перш за все як  майданчик для обговорення специфічних проблем розвитку транспорту, обміну досвідом. Ми плануємо і надалі розвивати продуктивні і вигідні взаємини з громадським об’єднанням, - зауважив О.Мясковский.

Один з учасників конференції, начальник автобази ДП «Одеський порт» Ігор Колотилов відзначив методичну допомогу, яку отримує очолюваний ним підрозділ у складних ситуаціях застосування законодавчих актів відносно транспорту, а також у сфері підготовки кадрів. 

Це цілком практичне сприяння в роботі. Наприклад, за допомогою організації було проведено калібрування цистерни бензовозу за новими стандартами. За сприянням ОРОООТ проходять державну повірку тахографи, що встановлені на пасажирських автобусах, згідно з вимогами європейської конвенції.  ОРОООТ також здійснює підготовку і перепідготовку фахівців для автобази, таких, наприклад, як механіки, або водії з правом перевезення небезпечних вантажів. В свою чергу, в автобазі порту за рекомендаціями об’єднання роботодавців проходять практику і стажування учні транспортних навчальних закладів. 

Перелік напрямків взаємодії з асоціацією, за словами начальника автобази цим не обмежується.  


Прес-служба ДП «Одеський порт»