«На рік доросліше за місто». Відзначаємо 228 років з Дня заснування ВСП Судноверф «Україна»

вересень 17

Сьогодні дуже важлива дата для кожного портовика, діяльність якого пов’язана з відокремленим структурним підрозділом Судноверф «Україна».

 Відправним пунктом судноремонтного заводу в Одеському порту вважається факт закладки в 1793 році Адміралтейських майстерень, чому й прийнято вважати, що завод «на рік старше за місто». У 20-х роках минулого століття, шляхом об'єднання Адміралтейства з іншими підприємствами був утворений Одеський судноремонтний завод №1, який пізніше став основною ремонтною базою суден Чорноморського пароплавства.

Зазначимо, що на даний час, підрозділ судноремонту знаходиться на балансі нашого підприємства, виконує послуги з ремонту суден всіх типів водотоннажністю до 30000 тонн.

ВСП Судноремонтна верф “Україна” Одеського порту виготовляє різні металоконструкції, виконує окремі замовлення промислового характеру. На Судноверфі виконуються різноманітні види ремонту всіх типів суден. Максимальне судно, яке може бути заведено в акваторію комплексу: довжина 175,0 м, ширина 29,0 м.

Для ремонту суден без виведення їх з експлуатації (в рейсах, на стоянках, в портах) верф формує спеціалізовані ремонтні бригади.

 

Прес-служба ДП «Одеський порт»