На воду перед туристичним сезоном

червень 02

2 червня з стапельного майданчика 28 причалу спеціалісти судноремонтного підрозділу ДП «Одеський порт» «ПСМ-650» за допомогою 100-тонного плавучого крана «ПК-48» спустили на воду пасажирський теплохід «Генуя».

За інформацією начальника «ПСМ-650» Валерія Конюховського головний об’єм ремонту на судні складали зварювальні роботи з заміни елементів набору корпусу. Найбільш відповідальною та трудозатратною операцією була демонтаж-монтаж частини кіля, оскільки це основна несуча конструкція. Робота ускладнювалась труднощами доступу, але досвідчені спеціалісти слюсар-котельник Юрій Гулевич, зварювальники-суднокорпусники Віктор Богопольський та Валерій Романов з завданням справились. 

Таким чином, оперуюча судном компанія своєчасно отримає теплохід для експлуатації. Це важливо, адже після зняття частини карантинних обмежень за оцінками експертів очікується сплеск внутрішнього туризму, до Одеси потягнуться люди, що скучили за розвагами на самоізоляції, і навіть ті, що звикли відпочивати за кордоном. Отож, прогулянкові катери, «Генуя» в тому числі, будуть затребувані.

Тим часом фахівці «ПСМ-650» продовжують ремонтні роботи на буксирах портового флоту ДП «ОМТП» «Ударник» і «Граніт». 


Прес-служба ДП «Одеський порт»