Нарада за участю керівництва порту, трудового колективу ДП «Одеський порт» та  представників ЗМІ

січень 26

25.01.2021 о 16:00 годині відбулася робоча нарада керівництва та трудового колективу ДП «Одеський порт» за участю ЗМІ. Під час якої обговорювалися поточний стан справ підприємства, а також можливості спільних дій, спрямованих на збільшення частки буксирних операцій портового флоту в Одеській акваторії.

Виконуючий обов’язки директора ДП «Одеський порт», Гармаш Олександр  повідомив, що відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України, Мясковський Олексій Михайлович відсторонений від виконання обов’язків на період перевірки комісії, у зв’язку з системними порушеннями наявними за період 2020 року.

Керівництвом ДП « Одеський порт» було зазначено, що збереження висококваліфікованих працівників залишається одним із основних пріоритетних завдань підприємства. Зазначено, що реорганізація та скорочення штату працівників не планується.

Окрім того, виконуючий обов’язки директора Гармаш Олександр доповів, що заходи, застосовані  за минулий тиждень у напрямку підвищення прибутковості портового флоту, а саме: укладання договору надання послуг буксирування морськими буксирами та підвищення відсотку виконання даних робіт в акваторії Одеського порту вже принесли  значний прибуток підприємству, а в перспективі, дадуть змогу розглянути питання підвищення заробітної плати трудовому колективу та збільшенню прибутковості підприємства в цілому.