Навчальний центр ДП «Одеський порт» 500 тис. грн. прибутку за перше півріччя

липень 29

За підсумками першого півріччя навчальний центр ДП «ОМТП» заробив 500 тис. грн. За минулі 6 міс. підготовку з різних спеціальностей пройшли 1 023 чол., курси цільового призначення 812 чол. і перевірку правил технічної експлуатації та правил охорони праці - 363 чол.

Як прокоментував керівник підприємства О. Мясковський: «На сьогоднішній день, наш навчальний центр є провідним навчальним закладом в галузі з підготовки робітничих кадрів. В його стінах всі бажаючі можуть пройти навчання і отримати сертифікат більш ніж по 65 спеціальностям - докера-механізатора, кранівника, токаря, зварювальника, слюсаря-сантехніка і т. д. У минулому році через навчальні класи УЦ пройшли понад 4 тисячі осіб».

Навчальний центр має в своєму розпорядженні один з двох в Україні морських полігонів, що відповідає всім вимогам, територіально розташований поруч зі стоянкою суден служби флоту ДП «ОМТП». Всі курсанти морських навчальних закладів міста проходять тут практику. Але головна цінність центру - кваліфікаційний рівень викладацького складу, сформованого з досвідчених викладачів одеських вузів.

Довідка: Навчальний центр Одеського порту одне з найстаріших на Півдні України установ підготовки робітничих кадрів на виробництві. Створений 3 липня 1944 Наказом Народного Комісара Морського флоту СРСР. Центр співпрацює на договірній основі з стивідорними, крюїнговими, будівельними, торговельно-промисловими компаніями та організаціями.

Прес-служба ДП «Одеський порт»