Навчальний центр ДП «Одеський порт» отримав дозвіл на підготовку моряків

листопад 13

Як повідомив начальник центру Володимир Крупка, навчальний підрозділ порту отримав від морської адміністрації України дозвільні документи на підготовку моряків відповідно до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ).

У числі 17 напрямків, за якими відтепер знову можна отримати кваліфікацію в НЦ порту «фахівець по плотах і шлюпках», «боротьба з пожежами (розширена програма)», «глобальна морська система зв’язку», «радіолокаційні станції», «електронні карти» та інші.

За словами В.Крупки, якщо до цього дозволу докладеться дозвіл Реєстру моряків, а така робота проводиться, то навчальний центр зможе надавати послуги не тільки персоналу портового флоту ДП «Одеський порт», а й ділянки портофлоту адміністрації порту, та й стороннім морякам. Це набагато вигідніше ніж межами Одеського порту.

Довідка. В минулому навчальний центр порту вже надавав послуги морякам за означеними напрямками. Маються кваліфіковані викладачі, накопичений відповідний дидактичний матеріал. Матеріальна база включає кращий в регіоні морський полігон, пожежний полігон, прекрасно оснащені аудиторії де вивчають глобальну морську систему зв’язку, морські радіолокаційні станції, навігаційне оснащення. Все це гарантує високу якість знань і навичок, що тут надаються.

Прес-служба адміністрації ДП «Одеський порт».