ДП «ОДЕСЬКИЙ ПОРТ» став переможцем у галузі транспорту та зв’язку регіонального туру Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018»

листопад 27

26 листопада 2019 року в Концерт-холі готельного комплексу «Одеса» відбулась урочиста церемонія нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського Рейтингу «Сумлінні платники податків - 2018».

У заході взяли участь виконуюча обов’язки начальника Головного управління ДПС в Одеській області Наталія Чеботарьова, начальник Одеського управління Офісу великих платників податків ДПС України Вікторія Талпа, Голова Ради територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Одеській області Володимир Мазарак, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов, керівники сумлінних підприємств та інші.
Так, за результатами діяльності 2018 року переможцем Регіонального туру Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» у галузі транспорту та зв’язку стало ДП “Одеський морський торговельний порт”. Коментуючи нагороду в.о. директора ДП “ОМТП” Олексій Мясковський підкреслив:” В першу чергу, ця нагорода - заслуга колективу підприємства, який своєю плідною працею з року в рік дотримується високих стандартів діяльності та підтримує належний рівень соціальної відповідальності бізнесу перед суспільством. На 2020 рік ми ставимо перед собою ціль якісно змінити фінансові показники підприємства, зберегти робочі місця, підвищити рівень заробітної плати, а також і надалі підтримувати високі соціальні стандарти для колективу підприємства”.

Звертаючись до переможців конкурсу, Наталія Чеботарьова подякувала платникам податків, за високий рівень добровільної сплати податків, за приклад, який демонструє високу податкову культуру, доводячи, що успішно вести бізнес і сплачувати податки реально.

Переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2018» серед малих, середніх та великих підприємств Одещини нагороджено Дипломами. А кращим платникам податків з вдячністю за високий рівень відповідальності, сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів вручені Подяки.

Довідка:
Всеукраїнський Рейтинг «Сумлінні платники податків», започаткований Асоціацією платників податків України та проводиться щорічно з 2011 року. Основною метою Рейтингу є створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва, відзначення кращих здобутків платників податків, розвиток взаємовигідної співпраці між бізнесом та державою.