ПРИЙНЯТО В РЕМОНТ НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ СУДНО

грудень 19

«Искатель» єдине в Україні науково-дослідне судно. Проект 1615. Споруджене у Хабаровську в1977 р.

18 грудня у док №2 ВСП «Судноверф «Україна» поставлено т/х «Искатель».

На судні, як повідомив начальник проектно-технологічної служби заводу Олександр Волощук, передбачається виконати повний комплекс докових операцій. Вони включають очистку і подальше фарбування підводної частини корпусу, ремонт донно-забортної арматури, а також агрегатів гвинто-рульової групи. Чи будуть додаткові об’єми, покаже діагностика корпусних конструкцій.

Ремонт судна за попереднім планом розрахований на 20 днів.   

«Искатель» єдине в Україні науково-дослідне судно. Проект 1615. Споруджене у Хабаровську в1977 р. Обладнане дослідницьким устаткуванням на японській судноверфі. Наприкінці 1980-х років передислоковано у Чорне море. З 2004 року оператором судна являється Причорноморське державне регіональне геологічне підприємство, порт приписки - Білгород-Дністровський.

Не дивлячись на вік «Искатель»  унікально ефективне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт. Низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність. Під час експедиції у 2016 р. було виявлено родовище природного газу, запаси якого оцінюються в 40 млрд. куб.м.

Прес-служба ДП «Одеський порт».