НОВИЙ ВЕКТОР СУДНОРЕМОНТНОГО ЗАВОДУ

липень 08

Станом на сьогодні, силами судноремонтного заводу ДП «Одеський порт» здійснюється ремонт понтону ПН-1 «Стахановець Петраш», який знаходиться на балансі Південної філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України».

Як повідомляє начальник ВСП Судноверф «Україна» Михайло Фещенко: «В ході докового ремонту на підтвердження класу судна згідно з вимогами Регістру судноплавства України проводяться роботи з ремонту горловин і дефектів корпусу, незначної кількості електромонтажних робіт, палубних механізмів та протекторного захисту. Першочерговими та головними роботами є очищення та фарбування корпусу та головної палуби судна.

«В рамках кампанії, що стосується покращення фінансового стану підприємства, нові замовлення - це черговий крок до економічного оздоровлення Cудноверфі.
З метою збільшення портфелю замовлень ми активно проводимо переговори з різними компаніями, займаємось розширенням сфери надання послуг з ремонту суден, яка повинна забезпечити необхідну фінансову самодостатність підрозділу.
Вже на другу декаду липня місяця планується виконання ряду замовлень, у тому числі додатково запускається ремонт десантно-штурмового катера 58503 «Кентавр» Військово-морських сил України.
Дані заходи дадуть можливість не тільки вийти на рівень планових показників, але й в подальшому вивести підрозділ зі збиткового стану», - прокоментував Михайло Фещенко.

Зазначимо, що за даними служби економіки та фінансів ДП «Одеський порт»,
за підсумками першого півріччя 2021 року у ВСП Судноверф «Україна» очікуються  збитки у розмірі 6,9 млн грн.
При цьому, за аналогічний період 2020 року збиток був в 1,9 рази менший за поточний.

Прес-служба ДП «Одеський порт»