Офіційний візит Латвійської делегації до Одеського порту

серпень 31

Сьогодні, 31 серпня 2021 року з метою розвитку міжнародного партнерства, керівництво ДП «Одеський порт» та ОФ ДП «АМПУ» провели офіційну зустріч з членами делегації Латвійської Республіки у складі представників:

•  Латвійського Міністерства транспорту;

•  Латвійської залізної дороги;

•  Ризького вільного порту і торгового порту;

•  Вентспільського вільного і торгового порту;

•  Стивідорних компаній та власників бізнесу Латвійської Республіки.

В рамках офіційного візиту було проведено оглядову екскурсію. Делегати ознайомилися з історією Одеського порту, відвідали ДП «КТО», який є оператором найбільшого в Україні контейнерного терміналу в Одеському порту і входить в німецький логістичний холдинг HHLA, термінал «Бруклін-Київ Порт» і пасажирський термінал. Перлиною екскурсії стала – пішохідна екскурсія до Воронцовського маяку, розташованого на краю карантинного молу.

На офіційній зустрічі з Латвійською делегацією були присутні начальник ОФ ДП «АМПУ» Лапай М.В., заступник директора ДП «Одеський порт» Кашубський І.В., заступник начальника ОФ ДП «АМПУ» Павільаніті-Карпов Д.В. та голова Первинної професійної спілки Одеського порту Вельчев В.А.

В ході конференції були розглянуті важливі питання, що стосуються партнерства, кожен із керівників виступив із доповіддю, що інформувала про діяльність підприємств ДП «Одеський порт» та ОФ ДП «АПМУ».

Зустріч завершилася пропозицією представників Латвії у поновленні партнерських відношень та запрошенням до Латвійської Республіки керівників Одеського порту.


Прес-служба ДП «Одеський порт»