Олегу Миколайовичу Кислицину – 70 років!

серпень 24

Ювілей людини, особливо якщо він поважний, дає нагоду підвести підсумок прожитим рокам, зробленим словам, намітити плани на майбутнє. Начальник навчального відділу Навчального центру Кислицин Олег Миколайович сьогодні святкує свій ювілей – 70 років. З них – 21 рік він присвятив Одеському порту.

Життєвий і професійний шлях Олега Миколайовича був сповнений багатьма подіями та досягненнями:

Після закінчення в 1975 році Київського вищого радіотехнічного училища  отримав звання лейтенанта та був направлений служити в м. Ізмаїл.

Невдовзі його підвищили по службі та направили в м. Одесу, де з 1978 року Кислицин О.М. почав проходити службу в Одеському вищому військовому інженерному командному училищі ППО. В цьому навчальному закладі він був  викладачем, старшим викладачем та з 1983 року - начальником відділення лабораторії.

У 2002 році розпочався шлях Олега Миколайовича в Одеському порту, починаючи працювати майстром Навчального центру, потім він став старшим майстром, а з 2021 року і до сьогодні – начальник навчального відділу Навчального центру.

Привітність, інтелігентність, поміркованість, самовладання – прикметні риси, які зберіг дотепер. За спиною в Олега Миколайовича – багате, активне, світле і насичене подіями життя. Він заслужив шану колег плідною працею, чуйністю, умінням робити добро.

Колектив Навчального центру щиро вітає Олега Миколайовича з ювілеєм. За сумлінну працю, зразкове виконання трудових обов’язків та з нагоди 70-річчя з Дня народження Кислицин О.М. нагороджений почесною грамотою Державного Підприємства «Одеський морський торговельний порт».