Оздоровлення членів Первинної професійної спілки

вересень 08

Хочемо розповісти та підсумувати відпускну кампанію за літній період 2021 року, проведеною Первинною професійною спілкою Одеського порту.

Статут Первинного професійної спілки Одеського порту передбачає участь профспілки в організації оздоровлення та відпочинку членів профспілки та членів їх сімей, що, в свою чергу, відображено в п. п. 7.5 і 7.10 Колективного договору на 2020-2025г.

Більшість з наших працівників пам'ятають ті часи, коли профспілка надавала безліч путівок дітям в піонерські табори, а співробітникам в санаторії і коштувало це невеликі гроші.

Безперечно, це було очевидна перевага того періоду, коли Одеський порт мав на балансі власні піонерські табори і міг собі дозволити укладати довгострокові договори з санаторно-курортними закладами.

У реальних умовах, новостворена профспілка нашого підприємства бачить своє завдання в наданні посильної допомоги тим, хто дійсно потребує власного оздоровлення та оздоровленні членів своїх сімей.

Перш за все, важливо не забувати, що кожен співробітник щорічно отримує від адміністрації підприємства матеріальну допомогу на оздоровлення, яка передбачена для лікування і відпочинку членів нашого колективу.

У тих випадках, коли співробітник набуває путівку або курсівку на санаторно-курортне лікування або направляє дитину в спортивно-оздоровчий заклад, профспілка компенсує йому частину витрат в розмірі мінімальної заробітної плати.

Голова Первинної професійної спілки Вельчев Володимир Ананійович надав коментар стосовно реалізації кампанії: «Оскільки в канікулярний сезон цього року звернень співробітників по дитячим лікувально-оздоровчим закладам було не багато, профком перерахував багатодітним сім'ям, які не скористалися умовами Колективного договору, по 3 тис. грн. до початку навчального року.

Кошти на компенсацію витрат, пов'язаних з придбанням путівок, передбачені фінансовим планом профкому. З початку цього року за цією статтею вже було перераховано понад 170 тис. грн.

Користуючись можливістю, прошу всіх співробітників приділяти більше уваги особистому здоров'ю та здоров'ю ваших сімей та звертатися до профспілки порту».

Підсумовуючи дане звернення, хочемо зауважити, що в рамках колективного договору, адміністрація ДП «Одеський порт» та Первинна професійна спілка Одеського порту визнають, що гарантія в соціальному забезпеченні – важлива умова благополуччя працівника, і своїм обов’язком вважають в повній мірі використовувати в цих цілях всі наявні можливості і засоби.

Бережіть себе і будьте здорові!

Прес-служба ДП «Одеський порт»