Представники ділових кіл Ірану в Одеському порту

травень 03

19 квітня Одеська порт відвідали посадові особи компанії «Джахад сабза» і торгової палати провінції Альборз Ісламської республіки Іран

19 квітня Одеська порт відвідали посадові особи компанії «Джахад сабза» і торгової палати провінції Альборз Ісламської республіки Іран, які перебувають з візитом в Україні. Гості прибули в супроводі представників Українсько-Іранської торговельно-промислової палати.

Зустріч відбулася в центральному офісі Одеської філії ДП «АМПУ». Керівники порту детально познайомили іранських підприємців зі структурою і виробничим потенціалом підприємства, планами його подальшого розвитку.

Сторони обговорили перспективи співпраці в сфері використання порту для обслуговування товарного потоку між Україною та Іраном, особливо зернових, а також можливостей інвестування в інфраструктуру порту.

 - Порт має солідні елеваторні потужності для зберігання і перевалки зерна, якими оперують приватні компанії - сказав, відповідаючи на питання гостей, начальник адміністрації Одеського морського порту Ігор Ткачук. - Вони не завантажені в повному обсязі, тому є можливість працювати з ними. Більш того, деякі іранські компанії вже співпрацюють з Одеським портом. Що стосується інвестицій, вони можливі. Інвестиційні проекти розглядаються на рівні центрального апарату АМПУ і Міністерства інфраструктури, великих складнощів в просуванні таких проектів не буде.

Все залежить від вашого бажання і формату інвестицій.

По завершенню зустрічі гості з Ісламської республіки зробили ознайомлювальну поїздку по виробничим комплексам порту.