Робоча зустріч з почесним консулом Латвійської Республіки в Одесі.

листопад 25

24 листопада 2021 року відбулась робоча зустріч виконуючого обов’язки директора ДП «Одеський порт» Олексія Мясковського з Почесним консулом Латвійської Республіки в Одесі, відомим бізнесменом і меценатом Олегом Веретенніковим.

Під час проведення зустрічі Олексій Мясковський докладно ознайомив гостя з історією розвитку і напрямами сучасної діяльності нашого підприємства, з його фінансово-економічним станом та колом питань, які впливають на виробничі процеси і розвиток, також повідомив про заплановані заходи перспективного розвитку ДП «Одеський порт».

В свою чергу пан Веретенніков поінформував про поточний стан торговельно-економічних відносин між Україною та Латвійською Республікою, обсяг та напрями розміщення латвійських інвестицій в економіку України, про напрями та вжиті заходи по встановленню і активізації ділових взаємовідносин між представниками ділових кіл Латвії та бізнесу Одеської області і усього південного регіону України, також про стан та перспективи розвитку туризму між нашими країнами в умовах карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Сторонами зустрічі окремо були обговорені заходи щодо встановлення контактів, обміну досвідом та розвитку ділових зв’язків між Одеським портом та портами Риги, Вентспілса, Лієпаї.

В організації і проведенні робочої зустрічі прийняли участь і працівники Дирекції ВЕЗ «Порто-франко».            


Довідково. За даними Національного банку України станом на 30.09.2020 року загальний обсяг прямих інвестицій з Латвії в економіку України зріс до 80,5 млн. дол. США, а загальний обсяг прямих інвестицій з України в економіку Латвії – 74 млн. дол. США (близько 90% - фінансова та страхова діяльність).