Робоча зустріч з представником МЗС України в Одесі

грудень 03

2 грудня 2021 року за запрошенням в.о. ДП «Одеський порт» Олексія Мясковського підприємство з робочим візитом відвідав керівник Представництва Міністерства закордонних справ України в Одесі Сергій Орлов.


Під час проведення робочої зустрічі Олексій Мясковський докладно ознайомив гостя з історією розвитку і напрямами сучасної діяльності підприємства, з його фінансово-економічним станом та колом питань, які впливають на виробничі процеси і розвиток, також повідомив про заплановані та напрацьовані заходи перспективного розвитку ДП «Одеський порт».  Окремо був відзначений позитивний досвід залучення та вкладання  інвестицій, у тому числі іноземних, у створенні, розбудові і повноцінному функціонуванні спеціальної економічної зони «Порто-франко» у 2000-2005 роках, що і на сьогодні має помітний позитивний наслідок і вплив на розвиток інфраструктури та статутної діяльності Одеського порту.    

В свою чергу пан Орлов проінформував про основні функції та завдання, які виконує на сучасному етапі очолюване ним Представництво як частина системи Міністерства закордонних справ України, про низку важливих заходів економічно-фінансового та торговельного характеру, що були останнім часом проведені працівниками Представництва разом із місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Також сторонами робочої зустрічі були обговорені і заплановані заходи щодо обміну інформацією та можливості подальшого співробітництва між ДП «Одеський порт» безпосередньо з Представництвом МЗС України в Одесі, за його сприянням і з дипломатичними представництвами нашої країни за кордоном, а також з представниками консульських установ іноземних держав, які розташовані в м. Одеса.

В організації і проведенні робочої зустрічі прийняли участь працівники Дирекції ВЕЗ «Порто-франко».