Співробітники Одеського порту передали допомогу будинку дитини при Чорноморській виправній колонії №74 (фоторепортаж)

березень 12

Керівництво Одеської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» та Одеського порту підтримують благодійні акції та традиційно виступають у ролі волонтерів, для людей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Керівництво Одеської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» та Одеського порту підтримують благодійні акції та традиційно виступають у ролі волонтерів, для людей, які опинились у складних життєвих обставинах. В рамках проведених акцій портовики зібрали кошти та надали матеріальну допомогу інтернатним закладам міста та області, соціально незахищеним родинам та лікарням. Окрім медикаментів та смаколиків співробітники підприємствам дарують юним одеситам – спілкування, якого їм так не вистачає.
В рамках відзначення Масляної працівники державного підприємства збирали кошти на потреби будинку дитини при Чорноморській виправній колонії №74. На кошти зібрані під час акції, організованої Молодіжною організацією державного підприємства, було придбано фрукти та засоби гігієни.
Начальник Одеської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» Ігор Ткачук зауважив, що працівники порту активно допомагають містянам.
- Впродовж року на нашому підприємстві проходять десятки акцій, окрім того ми допомагаємо не лише матеріально. Сьогодні важливо не стояти осторонь, а спільними зусиллями допомагати тим, хто цього потребує. Важливо розуміти, що засоби гігієни, продукти та іграшки однозначно потрібні діткам, проте для них велике значення має увага та спілкування. Тому ми особисто їдемо до дітей: передаємо допомогу, спілкуємось та граємось з малюками.

Учасники молодіжної організації розповіли, що наразі в будинку дитини при Чорноморській виправній колонії №74 перебуває 16 дітей, які живуть з матерями до трьох років. Вони наголосили, що продовжуватимуть проводити благодійні заходи, аби в майбутньому побачити посмішки на обличчях малюків.На жаль, їх життя розпочалася у жіночій колонії, проте завдяки турботі персоналу й допомозі небайдужих ці діти живуть в гарних умовах.
Під час візиту співробітники мали нагоду поспілкуватися з керівництвом закладу. Начальник виправної колонії та персонал будинку дитини висловили подяку керівництву Одеського порту за підтримку.