Українська і немецька сторони обговорили проект "Карантинний мол"

травень 03

Німецькі гості приїхали зі ознайомлювальним візитом, щоб почути безпосередньо від керівництва адміністрації порту про те, як реалізується проект, які кроки до його завершення беруться

17 квітня в конференц-залі головного офісу ОФ АМПУ відбулася зустріч керівництва адміністрації порту з представниками ДП "КТО" та німецької банку KFW Клаусом Лангнер та Ангелою Райф-Керпер. Нагадаємо, саме цей державний банк надавав кредит ДП "КТО" для реалізації інфраструктурного проекту "Карантинний мол". Німецькі гості приїхали зі ознайомлювальним візитом, щоб почути безпосередньо від керівництва адміністрації порту про те, як реалізується проект, які кроки до його завершення беруться.

Гостей з Німеччини приймали начальник адміністрації Одеського порта Игор Ткачук, заступники Олександр Зубик, Руслан Сахаутдинов, Артем Ракович, Дмитро Подорян, головний інженер Олексей Калюжный. З боку стивидорної компанії були присутні президент HHLA CTO керуючий директор HHLA International Філіп Свенс, гендиректор ДП "КТО" Анастас Коккін, віце-президент компанії Світлана Яровая.

-Цей візит важливий для обох сторін, - коментує І.Ткачук.- Ми змогли докладно розповісти про те, що вже реалізовано, і про те, що у найближчі дні будуть поновлені роботи по будівництву хвилелому. Гадаю, для наших гостей було важливо дізнатися, що адміністрація порту, яка співпрацює з керівництвом ДП "КТО", вдалося, нарешті, зрушити з місця процес завершения проекту "Карантинный мол". Для нас виявилось корисною надана банкірами інформація про можливості банку по кредитуванню будь-яких проектів.