В ДП «Одеський порт» обговорили міри протидії коронавірусу

січень 31

31 січня в ДП «Одеський порт» відбулась виробнича нарада щодо заходів з метою усунення можливого занесення до порту небезпечного «уханьського» коронавірусу та методів профілактики вірусних інфекцій серед персоналу підприємства.

У нараді взяли участь керівний склад держпідприємства, начальники служб і відділів, а також головний лікар медико-санітарної частини порту Жанна Путієнко.

Порт являється місцем де не можна виключити контакти працівників з потенціальними носіями інфекції. Персонал підприємства, наприклад екіпажі суден портового флоту під час буксирних операцій, у даному випадку не виняток. А тому питанням посилення санітарної роботи, та її матеріального та організаційного забезпечення під час наради приділялась особлива увага.


Ж.Путієнко проінформувала присутніх про міри які реалізуються державними органами в напрямку протидії потенційному проникненню коронавірусу в Україну, детально описала методи індивідуальної та колективної профілактики вірусних інфекцій втому числі і нового типу. 


Прес-служба ДП «Одеський порт».