Всесвітній день охорони праці

квітень 28

Щорічно 28 квітня у світі та Україні відзначають День охорони праці. Це міжнародний день пам'яті робочих, які загинули або отримали травми на роботі.

У 2023 році, з ініціативи Міжнародної організації праці, Україна разом зі всім світом відзначає День охорони праці під девізом:

«Безпечне та здорове робоче середовище - основний принцип та право на роботі».

Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці – це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою і бізнесом.

Незважаючи на війну та упроваджений військовий стан, питання охорони праці не тільки не зменшили своє значення, а набули більш важливого значення.

Надзвичайно важливою є робота нашого порту по забезпеченню експорту зерна в рамках “Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів”.

Попри всі наявні негаразди ми працюємо.

26 квітня на базі ДП «Одеський порт» в приміщенні навчального центру за участю майже усіх представників стивідорних компаній Одеського порту відбувся семінар-нарада присвячений Дню охорони праці.

На цей урочистий захід були запрошені уповноважені особи управління інспекційної діяльності та відділу з питань безпеки праці Південного міжрегіонального управління Державної служби в Одеській області, а також головний спеціаліст відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Особисту увагу було присвячено законодавчим вимогам до трудових відносин працівників усіх підприємств, установ, організацій в умовах воєнного стану в Україні.

Колектив служби охорони праці та промислової безпеки вітає всіх зі святом і бажає спокійних трудових буднів без нещасних випадків і форс-мажорів.

Скорішого миру, удачі у всіх справах і завжди дружної обстановки в колективі.

Збережемо себе, своїх рідних, колег та людей поряд!