З нагоди професійного свята – Дня флоту України були відзначені кращі працівники ДП “Одеський порт”

липень 03

03 липня у конференц залі управління Адміністрації Одеського порту відбувся урочистий захід з нагоди Дня флоту України. На заході були присутні начальник адміністрації Одеського порту Р. Сахаутдінов, в.о. директора ДП “Одеський порт” О. Мясковський, Почесний президент Одеського порту, Герой України М. Павлюк, Голова профспілки РМТ Одеського морського порту В. Зайков.

Звертаючись до присутніх керівник ДП “Одеський порт” Олексій Мясковський сказав: “Одеський порт був заснований, як містоутворююче підприємство і впродовж тривалого часу, завдяки наполегливій праці, самовідданості і професіоналізму портовиків, був лідером галузі і морськими воротами України.  І наша задача, як керівництва, зберегти ці досягнення, гідно відповідати на сучасні виклики та рухатися вперед. Хочу висловити слова подяки всім працівникаміветеранам нашого підприємства за професіоналізм та відданість справі. Нехай попутний вітер сприяєновим звершенням, а шторми не завадять втілити в життя найсміливішіплани. Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я, добробуту і затишку у ваших родинах та, традиційно - семи футів під кілем!”

В ході заходу за особисті трудові досягнення у професійній діяльності, особливі заслуги під час виконання посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Почесними грамотами Одеської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Одеської міської ради нагороджені:

Бондаренко Л.В., Балабащенко Н.О., Золін В.М., Нікіфорова Н.А. 

Прус О.В., Кузенко О.М., Кругленко Д.А.


В той же день, вже в конференц-залі ДП “Одеський порт” в ході святкової наради з нагоди професійного свята відбулось нагородження працівників підприємства. 

Почесною грамотою ДП «Одеський порт» нагороджені:

Грицюк К.В., Головченко О.І., Шумак П.В., Власов С.П., Дубас В.П., Магац А.В., Граждан С.Ю., Синицька Г.В., Ованесян Г.Г., Баклаженко С.С.

Подяка ДП «Одеський порт» оголошена:

Тодорову С.М., Макарової Л.О., Крутилко Г.І., Слободянику С.І., Ляховичу Б.С., Синюку Ю.І., Науменко О.В., Плакиді С.В.

На Дошку пошани Одеського морського порту у розділі «Працівники року» занесені:

Волощук О.П, Вельчев В.А, Томашевський О.В, Демченко І.О.


Прес-служба ДП “Одеський порт”