Робоча зустріч з EUBAM

грудень 29

28 грудня 2021 року головний офіс ДП «Одеський порт» відвідав керівник Польового офісу «Порти Одеса і Чорноморськ» Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові і Україні (EUBAM) Вітольд Лісіцькі.

Була проведена робоча зустріч з в. о. директора нашого підприємства Олексієм Мясковським.

Пан Лісіцькі поінформував про основні завдання та діяльність, яку виконує очолюваний ним Польовий офіс в межах своєї зони відповідальності на території Одеського та Чорноморського морських портів.           

Очільник ДП «Одеський порт» ознайомив гостя з історією розвитку і напрямами сучасної діяльності нашого підприємства, також повідомив про напрацьовані та заплановані заходи його перспективного розвитку.

Також сторонами робочої зустрічі були обговорені питання щодо обміну інформацією оперативного характеру та можливогоспівробітництва в межах компетенції що визначена відповідними нормативними документами.  

До проведення вказаної зустрічі були долучені іпрацівники Дирекції ВЕЗ «Порто-франко».                 

Довідково: Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові і Україні (EUBAM) розпочала свою роботу в 2005 році. Правовою основою діяльності EUBAM є Меморандум про взаєморозуміння, який підписаний 7 жовтня 2005 року між Європейською Комісією і Урядами Республіки Молдова і України. Місія працює з відповідними органами і структурами Молдови і України над приведенням стандартів і процедур управління кордонами, митної справи і торгівлі у відповідність зі стандартами і процедурами, які діють в країнах-членах Європейського Союзу. Діяльність EUBAM сприяє економічному розвитку і зміцненню безпеки в регіоні. На даний час Місіюочолює генерал Славомір Піхор.

Веб-сайт Місії: https://eubam.org