Навчання у сфері охорони порту

 

Навчальний центр ДП «Одеський порт» пропонує навчання за напрямками підготовки:

1. ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ Посадових осіб порту/портового засобу, відповідальних за охорону «Port Facility Security Officer» відповідно до вимог Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів згідно з модельним курсом IMO 3.21 «Port Facility Security Officer». Програма схвалена Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Програма призначена для підготовки осіб, які будуть виконувати функції офіцерів охорони портових засобів, або до повноважень яких належать питання організації функціонування та контролю охорони портового засобу. Програма курсу складається з теоретичної та практичної підготовки. До теоретичної підготовки входять питання з охорони суден і портових засобів.

Практична підготовка проводиться на буксирах Портофлоту, з викладачами-інструкторами.

Обсяг навчального часу 18 (вісімнадцять) академічних годин. За результатами успішного завершення курсу видається відповідний сертифікат.

Термін дії сертифікату – 5 років. Вартість навчання – 3000,00 грн.


2. ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ Навчання з питань безпеки для персоналу портових засобів, що виконує певні обов`язки щодо охорони «Security Awareness Training for Port Facility Personnel with Designated Security Duties» відповідно до вимог Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів згідно з модельним курсом IMO 3.24 «Security Awareness Training for Port Facility Personnel with Designated Security Duties». Схвалення програми Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України не вимагається.

Програма призначена для підготовки працівників відділу охорони служби морської безпеки, персоналу підприємств, установ та організацій морського та внутрішнього водного транспорту, який працює в охоронних службах і мають обов`язки щодо охорони. Програма курсу складається з теоретичної та практичної підготовки. До теоретичної підготовки входять питання з охорони суден і портових засобів. Практична підготовка проводиться на буксирах Портофлоту, з викладачами-інструкторами. Обсяг навчального часу 10 (десять) академічних годин. За результатами успішного завершення курсу видається відповідний сертифікат. Термін дії сертифікату – 5 років. Вартість навчання – 2500,00 грн.


3. ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ Навчання з питань безпеки для всього персоналу портового засобу «Security Awareness Training for all Port Facility Personnel» відповідно до вимог Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів згідно з модельним курсом IMO 3.25 «Security Awareness Training for all Port Facility Personnel» Схвалення програми Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України не вимагається.

Програма призначена для підготовки персоналу відділу охорони служби морської безпеки, персоналу підприємств, установ та організацій морського та внутрішнього водного транспорту, який працює в охоронних службах і мають обов`язки з охорони. Програма курсу складається з теоретичної та практичної підготовки. До теоретичної підготовки входять питання з охорони суден і портових засобів. Практична підготовка проводиться на буксирах Портофлоту, з викладачами-інструкторами. Обсяг навчального часу 10 (десять) академічних годин. За результатами успішного завершення курсу видається відповідний сертифікат. Термін дії сертифікату – 5 років. Вартість навчання – 2500,00 грн.